×

Wyszukaj artykuł


Dzień Nauczyciela

Życzenia, wierszyki oraz kartki na Dzień Nauczyciela

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Życzenia, wierszyki oraz kartki na Dzień Nauczyciela

Fotografia poglądowa

Oceń


Życzenia na Dzień Nauczyciela

Nauczyciele mają czynny udział w wychowaniu dzieci. Uczą je nowych rzeczy, pokazują im świat. Zaczynają prowadzić przez życie i do wielu sytuacji przygotowują. Tłumaczą historię świata, narodu, przekazują cenne informację. Dzięki nim dzieci wychodzą ze szkoły z głową pełną wiadomości i lepiej przygotowane są na dalsze życie. Dlatego właśnie warto pamiętać o swoich nauczycielach w Dniu Nauczyciela. Z tej okazji należy złożyć im piękne życzenia na Dzień Nauczyciela. Można wymyślić je samodzielnie i doprowadzić do tego, że ich serce urośnie. Można również spróbować znaleźć ciekawe życzenia z tej okazji w Internecie. Warto pamiętać, że Dzień Nauczyciela przypada na 14 października i obchodzone jest od ponad 45 lat (od 1972 roku).

Wierszyki na Dzień Nauczyciela

Zaskocz swoich nauczycieli i przygotuj dla nich piękne wierszyki na Dzień Nauczyciela. Możesz stworzyć je sam, ale także znaleźć jakieś w Internecie. To świetny pomysł na zrobienie nauczycielom niespodzianki. Dzieci mogą wydeklamować wierszyki na specjalnym apelu dla nauczycieli z okazji ich dnia. Na pewno się tego nie spodziewają, więc to będzie niesamowity prezent specjalnie dla nich i ukłon w ich stronę.

Kartki na Dzień Nauczyciela

To bardzo dobry sposób na pokazanie nauczycielom, że są dla nas ważni i że cenimy sobie ich pracę. Wystarczy kupić specjalną kartkę z okazji Dnia Nauczyciela, a potem wypełnić ją wierszykiem lub życzeniami, a następnie w dniu święta – po prostu im to wręczyć. Na pewno zaskoczy to i ucieszy każdego nauczyciela. Są oni bowiem często niedoceniani, warto więc o nich pamiętać i podziękować za ciężką pracę. Wychowywanie cudzych dzieci jest bowiem najtrudniejszym zajęciem.

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz