×

Wyszukaj artykuł


20 urodziny

Życzenia, wierszyki oraz kartki na 20 urodziny

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Życzenia, wierszyki oraz kartki na 20 urodziny

Fotografia poglądowa

Oceń


Życzenia na 20 urodziny

20-te urodziny to istotnie wyjątkowa data w życiu młodego człowieka. Pewnego dnia po prostu budzimy się i już nie jesteśmy nastolatkami. Dwójka z przodu symbolizuje pewnego rodzaju koniec dzieciństwa. Oczywiście, nie oznacza to że następnego dnia trzeba już wynieść się z rodzinnego domu, znaleźć pracę i usamodzielnić. Przekroczenie jednak tej granicy powoduje pewne zmiany w naszej głowie. Większość 20-latków jest już wtedy po szkole średniej i stoi na progu swojej kariery. W tym momencie podejmują decyzje, które wpływ będą miały na ich całe życie. Czy jesteśmy rodzicami, dziadkami, rodzeństwem czy przyjaciółmi dwudziestolatka – powinniśmy w tym wyjątkowym dniu przede wszystkim dodać mu otuchy i natchnąć na najbliższe, decydujące lata życia. Życzenia, które składamy nie mogą być zwyczajową formułką „zdrowia, szczęścia i pomyślności”. Wyjątkowa rocznica wymaga wyjątkowych sformułowań, a jeśli nie masz na nie pomysłu – zainspirują Cię nasze gotowe życzenia na 20 urodziny.

Wierszyki na 20 urodziny

Przekonałeś się co do wartości szczerych życzeń? A może spróbuj wejść na wyższy poziom kreatywności i stwórz na tą okazję specjalny wierszyk. Nawet jeśli solenizant nie jest fanem liryki, na pewno bardzo doceni kreatywne życzenia i ucieszy się, że stał się niczym muza dla jego twórcy. Jak napisać taki wiersz? Przypomnij sobie wszystkie wspólnie spędzone chwile, doświadczenia, które razem przeszliście, dodaj do tego odrobinę komplementów i uwypuklij zalety solenizanta, a na koniec okraś wszystko odpowiednią dawką humoru. Tak przygotowany wierszyk na 20 urodziny na pewno będzie trafionym prezentem.

Kartki na 20 urodziny

Nawet najbardziej wyjątkowe, złożone osobiście życzenia po jakimś czasie znikają z naszej ludzkiej pamięci. Spraw, aby świeżo upieczony 20-latek nie stracił życzeń od Ciebie i mógł do nich wrócić kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Jak? To bardzo proste! Wystarczy zapisać je na gustownej kartce urodzinowej, przyozdobionej stosowną grafiką. Najlepsze prezenty to prezenty od serca!
Jeśli szukasz inspiracji, zajrzyj na naszą stronę z kartkami na różne okazje.

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz