×

Wyszukaj artykuł

Dom

Redakcja Pinbook | 17-06-2019 | skomentuj

Dom

OceńDom jest miejscem, do którego większość z nas wraca z poczuciem ulgi i szczęścia, szczególnie jeśli jest to nasz dom rodzinny. Bardzo często gości on też e naszych marzeniach sennych, które często odzwierciedlają stan w jakim znajdujemy się obecnie.

Najczęściej śni nam się dom rodzinny, który jako symbol może mieć kilka znaczeń. Przede wszystkim jest miejscem ucieczki od codziennych problemów i zbyt szybkiego wkroczenia w dorosłość. Może być też symbolem bezpowrotnie utraconej młodości i chęci cofnięcia się do beztroskiego dzieciństwa.

Nowy dom śni się bardzo często osobom, które niedawno wprowadziły się do nowej nieruchomości lub mają taki zamiar. Sny z nowym lokum w roli głównej zdarzają się jednak także osobom, które nie zmieniły miejsca zamieszkania. Mogą one wówczas oznaczać pragnienie stabilizacji, okres euforii i udanych inwestycji. Symbol nowego mieszkania może też pojawić się w marzeniach sennych osób, które potrzebują nowego otwarcia i zerwania ze starymi nawykami.

Negatywnie nacechowane są natomiast sny, w których musimy się wyprowadzić z naszego domu. Mogą oznaczać nieudane inwestycje, stratę pieniędzy i majątku. Warto więc z większą ostrożnością planować wówczas swoje ruchy i inwestycje. Tego rodzaju sny mogą także pojawiać się u osób, które czują, że ich życie tkwi w martwym punkcie, a ich sukcesy są tylko i wyłącznie pozorne.

  Zobacz także  Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Seks
Kot
Pożar