×

Wyszukaj artykuł

Dawid

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Dawid

OceńDawid to imię pochodzenia hebrajskiego, co dokładnie oznacza dowódce, opiekuna czy ukochanego. W Polsce nadawano to imię od XIII w. Dawid jest bardzo dzielnym i odważnym człowiekiem, którego niewiele jest w stanie powstrzymać. Jest niezwykle aktywny, ale są takie dni, kiedy po prostu marzy mu się posiedzenie w jednym miejscu w domu. Nie jest to umysł ścisły. Nie ma problemów z kobietami – jest casanovą, nie może się od nich opędzić, ale kiedy przychodzi co do czego trochę się płoszy. Jest bardzo szczery i otwarty, rzadko kiedy dopada go poczucie wstydu i odznacza się niesamowitą pewnością siebie.

Życie towarzyskie

Jako, że Dawid jest bardzo zabawny i odważny, a przede wszystkim szczery – szybko potrafi zaskarbić sobie sympatię innych ludzi, dzięki temu jego grono znajomych jest dosyć spore. Jest dobrym naśladowcą – bez problemu szybko odtworzy zabawne momenty, wcielając się w czyjąś skórę. Bardzo szanuje innych ludzi i ich zdanie, ale niestety czasami za wszelką cenę próbuje udowodnić swoją rację, chociaż w danym momencie jej nie ma. Mimo to Dawida po prostu nie da się nie lubić.

  Zobacz także  


Praca i kariera

Dawid jest ciągle w ruchu, ma mnóstwo pomysłów, jest doskonałym naśladowcą, a jednocześnie ma bardzo rozwinięty zmysł kreatywności. Wszystko, czego się dotyka – zamienia się w złoto. Jedyną słabą stroną jaką ma są… cyferki, które okazują się zbyt trudne do okiełznania. Dawid doskonale sprawdzi się w pracy kreatywnej np. na stanowisku reklamowym, ale także jako aktor. Jego zamiłowanie do majsterkowania może również doprowadzić do tego, że zdecyduje się na pracę informatyka czy inżyniera. Absolutnie nic dziwnego!

Miłość

Dawid nie boi się samotności. Ma świadomość tego, że podoba się kobietom i sprawnie to wykorzystuje kiedy trzeba. Pragnie jednak się zakochać i wieść spokojne życie obok jednej, jedynej wybranki. Czasami jednak trzeba uważać, bo Dawid nie do końca dobrze znosi wszelkie dezaprobaty skierowane w jego stronę. Usidlenie go nie będzie taką prostą sprawą, ponieważ w relacjach damsko-męskich często się płoszy, chociaż stara się, aby tak nie było. Jeśli jednak uda mu się szczęśliwie zakochać – nie wypuści swojej kobiety z rąk.

Sławni imiennicy

David Beckham – piłkarz
David Bowie – wokalista, muzyk
David Copperfield – iluzjonista
David Lynch – aktor
Dawid Kwiatkowski – muzyk


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Magdalena
Anna
Łukasz