×

Wyszukaj artykuł


Buty

Redakcja Pinbook | 17-06-2019 | skomentuj

Buty

Oceń


Obuwie to wyznacznik statusu społecznego – buty stały się nieodzownym elementem naszego życia, który często gości także w naszych marzeniach sennych. Co symbolizują? Przede wszystkim są odzwierciedleniem naszego stylu i marzeń. Młodym piłkarzom często śnią się korki, a dziewczynkom szpilki z diamentami. Ten schemat działa bardzo podobnie także w przypadku dorosłych. Co jednak symbolizują buty w naszych snach?

Szpilki kojarzą się niezaprzeczalnie z kobiecością. Jeśli należysz do płci pięknej i śnisz o takich butach – może to oznaczać, że jesteś w pełni świadoma swojej atrakcyjności. Jeśli jesteś mężczyzną może to być symbol Twojego pożądania lub zaburzeń preferencji.  Buty w białym kolorze są natomiast symbolem zbliżających się uroczystości – ślubu, chrztu, komunii itd. Jeśli kobieta śni o białych szpilkach, prawdopodobnie podświadomie marzy o wyjściu za mąż.

  Zobacz także  

Video dnia:Nowe buty sygnalizują wzrost pewności siebie i poprawienie się naszego statusu społecznego. Jeśli w śnie jedynie oglądasz nowe buty lub o nich marzysz, symbolizuje to niespełnione pragnienia i ambicję oraz cele, których nie udało się zrealizować. Czerwony kolor obuwia często związany jest z erotyką. Jeśli mężczyzna śni o kobiecie w czerwonych szpilkach, jest bardzo duża szansa, że drzemią w nim niespełnione fantazje erotyczne. Śnienie o sportowych butach często są wyrzutem sumienia, który związany jest z brakiem aktywności fizycznej. Ten symbol może odnosić się też do konieczności intensywniejszego zadbania o własny wygląd i ubiór.

Zgubienie butów we śnie odnosi się to poradzenia sobie z jakimś problemem. Jeśli śnimy o porzuceniu znoszonego, brudnego i starego obuwia prawdopodobnie symbolizuje to odcięcie się od problemu, który spędzał nam sen z powiek. Kupno nowych butów we śnie odnosi się do nowego początku i naprawienia wcześniej popełnianych błędów.


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz


Nowsze artykuły

Konie
Zmarły
Dom