×

Wyszukaj artykuł

Android na PC

BlueStacks – darmowy emulator aplikacji z Androida na PC

Mateusz | dnia: 28-01-2020 | skomentuj

BlueStacks – darmowy emulator aplikacji z Androida na PC

Materiały promocyjne programu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Dzisiejsze smartfony to tak naprawdę małe komputery, które mocą obliczeniową zawstydziłby niejeden pecet sprzed lat. Nic więc dziwnego, że na telefonach zagramy obecnie w wymagające gry, które jeszcze kilka lat temu były domeną blaszaków. Dziś powstają także produkcje przeznaczone właśnie na mobilne centra rozrywki, którymi stały się telefony. Okazuje się jednak, że wszystkie aplikacje z Androida jesteśmy w stanie uruchomić na naszym komputerze. Potrzebujemy jedynie emulatora – w tej roli świetnie sprawdzi się BlueStacks App Player.

  Zobacz także  


Program świetnie sprawdzi się jako narzędzie do testowania aplikacji i umożliwi mierzenie się w grach sieciowych z innymi graczami. Warto dodać, że możliwość korzystania z myszki i klawiatury jest znacznym ułatwieniem w grach takich jak Call of Duty Mobile czy PUBG Mobile.

Darmowy emulator Androida

Program pozwala też na synchronizację z telefonem komórkowym. Możemy więc z poziomu komputera zarządzać zainstalowanymi na mobilnym urządzeniu aplikacjami i kontami. BlueStacks poradzi sobie także z zainstalowaniem aplikacji bezpośrednio ze sklepu Google Play. Emulator Androida BlueStacks App Player pobrać można bezpośrednio ze strony producenta na zasadzie licencji freeware. Program dostępny jest także w innych serwisach – warto wówczas sprawdzić jego sygnaturę. Najlepiej pobrać oczywiście najnowszą wersję programu. Dobrej zabawy!


Wszystko na temat:

Technologia Programy i aplikacje Android Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz