×

Wyszukaj artykuł


Czas na zakupy!

Blix – darmowa aplikacja z gazetkami promocyjnymi największych sklepów

Redakcja Pinbook | 06-02-2020 | skomentuj

Blix – darmowa aplikacja z gazetkami promocyjnymi największych sklepów

Fotografia poglądowa

Oceń


Niemal codziennie coś kupujemy – zazwyczaj są to produkty spożywcze, chemii domowej, kosmetyki, prasa czy odzież. Większość dużych sieci stara się przyciągnąć naszą uwagę atrakcyjnymi promocjami, które jednak bardzo łatwo przeoczyć. Sklepy postanowiły więc wydawać co jakiś czas gazetki, w których informują klientów o najnowszych promocjach i przecenach. Ich liczba sprawia jednak, że ciężko zapoznać się ze wszystkimi. Z pomocą przychodzi aplikacja Blix, która łączy w sobie najnowsze gazetki popularnych sklepów.

  Zobacz także  

Video dnia:Aplikacja nie ogranicza się jedynie do wyświetlania najnowszych gazetek promocyjnych. Za jej pomocą możemy zaplanować zakupy, stworzyć wirtualny koszyk, wybrać ulubione sklepy i wygodnie porównać interesujące nas oferty. Istnieje także możliwość dodania kart lojalnościowych do aplikacji.

Jakie gazetki znajdziemy w Blixie?

W aplikacji znajdziemy przede wszystkim gazetki najpopularniejszych sklepów takich jak: Biedronka, Lidl, Auchan, Kaufland, Żabka, Rossmann, Stokrotka, Tesco czy Carreffour. Nie zabraknie tu też materiałów promocyjnych z branży kosmetyków (m.in. Sephora, Douglas, Notino, iPerfumy, Drogerie Natura), odzieży (m.in. H&M, ZARA, RESERVED, 4F), wnętrz (m.in. Castorama, Praktiker, Mrówka, Jula, Ikea, Jysk, Leroy Merlin) czy sprzętu elektronicznego (m.in. Euro RTV AGD, Media Expert, Media Markt, Max Elektro, Komputronik, NEONET). Oferta aplikacji często ulega rozszerzeniu i wymienione wyżej sklepy są jedynie przykładami najpopularniejszych.

Gdzie pobrać?

Aplikację bezpłatnie pobrać można zarówno na smartfony z Androidem (Google Play), jak i na iPhone (App Store). Aplikacja pozwala na przygotowanie się do zakupów, zaplanowanie wydatków i oszczędzanie. 


Wszystko na temat:

Zakupy Aplikacje Programy i aplikacje Internet Wszystkie tagiDodaj komentarz