×

Wyszukaj artykuł

Robicie tam zakupy?

Płatność BLIK na AliExpress – zakupy łatwe jak nigdy wcześniej

Redakcja Pinbook | 09-06-2020 | skomentuj

Płatność BLIK na AliExpress – zakupy łatwe jak nigdy wcześniej

Fotografia poglądowa

OceńDziś niemal każdy z nas korzysta z internetowych zakupów – zwłaszcza w czasie światowej pandemii jest to wygodny sposób na zwiększenie swojego stanu posiadania. Polacy kilka lat temu niemal zakochali się w AliExpress – chińskim sklepie wysyłkowym, w którego ofercie znaleźć można wszystko. Okazuje się, że teraz Polacy będą mogli korzystać z niego jeszcze wygodniej – wszystko przez włączenie obsługi popularnej formy płatności. Od tej pory w AliExpress można bowiem płacić niezwykle popularnym BLIKiem. Wcześniej było to możliwe jedynie za pośrednictwem serwisów obsługujących płatności (np. PayU). 

  Zobacz także  


Możliwość skorzystania z BLIKa ukaże się naszym oczom podczas finalizacji transakcji – możliwe jest także płacenie za pomocą One Click BLIK, które pozwala przy kolejnych zakupach pominąć krok z wpisywaniem kodu.

BLIK jeszcze bliżej AliExpress

Symbioza płatności BLIK z AliExpress wydaje się naturalnym krokiem – wszystko przez ogromną popularność zarówno chińskiego sklepu, jak i bezgotówkowej formy płatności w naszym kraju. Tylko w tym roku wykonano już kilkadziesiąt milionów transakcji z użyciem BLIKa. Z nowej opcji warto skorzystać już wkrótce – 10 czerwca rozpoczyna się bowiem ogromna wyprzedaż na AliExpress. Korzystacie z chińskiego sklepu? A może macie co do niego wątpliwości? Czekamyu na wasze opinie w komentarzach. 

A może macie ochotę na kawał dobrego kina? Serdecznie polecamy filmy Duma i uprzedzenie, Daas i Hrabia Monte Christo.


Wszystko na temat:

Internet Zakupy Technologia Wszystkie tagiKomentarze: