×

Wyszukaj artykuł

Daj się poznać

Jak zmienić bio na Instagramie?

Mateusz | dnia: 16-06-2020 | skomentuj

Jak zmienić bio na Instagramie?

Fotografia poglądowa

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Instagram jest dziś niewątpliwie jednym z największych serwisów społecznościowych w sieci. Witryna od pewnego czasu należy do Facebooka i każdy użytkownik niebieskiego giganta może się na niej zalogować za pomocą swojego profilu. Instagram to głównie zdjęcia, relacje, hashtagi i oznaczenia. Nic więc dziwnego, że szybko zdobywa nowych fanów, którzy chętnie dzielą się z całym światem swoimi fotografiami. Coraz częściej na profilu pojawiają się też infuencerzy, którzy wykorzystują swoje zasięgi do podpisywania kontraktów reklamowych. Poza zdjęciami niezwykle ważne jest też tak zwane „bio”. Jak je wyedytować i co w nim zamieścić? Dowiecie się tego poniżej.

  Zobacz także  


„Bio” to skrót od słowa biogram, które oznacza po prostu naszą wizytówkę na Instagramie. To tu powinniśmy krótko opisać naszą osobę – warto więc wspomnieć o swoich zainteresowaniach, wieku, działalności i tak dalej. Artyści, youtuberzy, blogerzy czy inni twórcy powinni także okrasić profil linkiem do swojej strony, kanału czy portfolio.

Edycja bio na Instagramie

Edytowanie biogramu na Instagramie jest banalnie proste. W pierwszej kolejności należy oczywiście zalogować się na nasze konto i przejść na stronę naszego profilu. Warto dodać, że edycji można dokonać zarówno na komputerze, jak i za pomocą naszego smartfona. Teraz wystarczy namierzyć przycisk „Edytuj profil” – wówczas przeniesieni zostaniemy do kreatora treści, w którym znajdziemy m.in. biogram i miejsce na adres naszej strony internetowej. Do naszego bio możemy dodać także ikonki i emotikony (dodawać je można z poziomu telefonu i komputera). Teraz wystarczy odpowiednio ubrać w słowa nasze myśli i zaprezentować się innym użytkownikom serwisu. Miłej zabawy!

A może macie dość portali społecznościowych i szukacie ciekawego filmu na wieczór? Sprawdźcie koniecznie Bejbi blues, Moje córki krowy i Plac Zbawiciela.


Wszystko na temat:

Technologia Poradnik Instagram Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz