×

Wyszukaj artykuł


W sam raz na Walentynki?

T-Mobile stworzyło… bieliznę, która wycisza telefony

Redakcja Pinbook | 12-02-2020 | skomentuj

T-Mobile stworzyło… bieliznę, która wycisza telefony

Fotografia poglądowa

Oceń


T-Mobile ogłosiło ostatnio na swojej stronie internetowej, że opracowało technologicznie zaawansowaną bieliznę. Ma ona za zadanie sprawić, że zbyt zajęci swoimi telefonami partnerzy oderwą się od urządzeń i swoją uwagę skierują na drugą połówkę. Ratującą związki bieliznę nazwano „Connected Underwear”. Na stronie T-Mobile możemy przeczytać:

Tak, naprawdę do tego… doszło. Stworzyliśmy inteligentną bieliznę, która wyciszy telefon partnerki lub partnera i zbliży Was do siebie. Czy to na pewno najlepszy sposób na udany związek? Co zrobić, żeby nasze cyfrowe życie nie wpływało negatywnie na prawdziwe relacje?

Na stronie dla uzasadnienia idei specjalnej bielizny, zamieszczono także porady seksuologa Andrzeja Depko, który twierdzi, że smartfony mogą negatywnie wpływać na wspólne relacje:

Powiadomienia nieustannie przychodzące na telefon są w stanie zdekoncentrować nawet najbardziej skupioną osobę. Dlatego podczas wspólnych chwil urządzenia najlepiej odłożyć na bok – na tyle daleko, aby nie były dostępne w zasięgu ręki.

  Zobacz także  

Video dnia:Seksuolog zachęca także do ładowania telefonów z dala od łóżka oraz do włączania trybu „nie przeszkadzać”, który jego zdaniem warto uruchamiać nie tylko w sypialni:

Wspólne spędzanie czasu to ważny sposób pielęgnowania uczuć. Zacznijcie więc uruchamiać w smartfonie tryb „Nie przeszkadzać”, aby móc naprawdę skupić się na partnerze podczas wspólnego gotowania czy rozmowy.

Jak działa Connected Underwear?

W różową bieliznę od T-mobile wmontowano specjalny chip, który zadziała w przypadku zbliżenia się do partnera zajętego swoim telefonem. Wówczas na jego ekranie pojawi się specjalny komunikat oraz opcja umożliwiająca zablokowanie telefonu poprzez aktywację funkcji LoveMode. Bielizna ma w ten sposób nakłonić partnerów do odłożenia smartfona na bok na rzecz ukochanej osoby. Trzeba przyznać, że pomysł T-Mobile idealnie wpisuje się w nadchodzące wielkimi krokami Walentynki.


Wszystko na temat:

Technologia Telefony Smartfon Walentynki Wszystkie tagiDodaj komentarz