×

Wyszukaj artykuł

Fani zadowoleni?

To już pewne – będzie drugi sezon Wiedźmina

Redakcja Pinbook | 14-11-2019 | skomentuj

To już pewne – będzie drugi sezon Wiedźmina

Twitter

OceńKońcówka roku to szczególnie dobry okres dla wszystkich fanów uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Mowa oczywiście o Wiedźminie, który za sprawą książek i gier (choć sam autor odnosi się do nich ze sporym dystansem) stał się jednym z najpopularniejszych polskich towarów eksportowych. Już w grudniu na Netflixie zadebiutuje pierwszy sezon przygód białowłosego wojownika. Już teraz wiadomo jednak, że na jednym sezonie się nie skończy – i jest to raczej dobra wiadomość.

  Zobacz także  


Już wcześniej spekulowano, że pierwszy sezon przygód Geralta nie będzie ostatnim. Media od dawna sugerują, że drugiego sezonu serialu można się spodziewać w roku 2021.

Showrunnerka i serwis potwierdzają

Radosną nowinę dla wszystkich fanów przekazała showrunnerka serialu - Lauren S. Hissrich. Na jej oficjalnym koncie Twitterowym znajdziemy potwierdzenie informacji dotyczących produkcji:

Z radością ogłaszam: Geralt, Yennefer i Ciri będą przeżywać kolejne przygody... w drugim sezonie. Nie mogłam być bardziej dumna z tego, co udało się osiągnąć niesamowitej obsadzie i ekipie Wiedźmina i nie mogę się doczekać, aż cały świat zagłębi się w serial i będzie cieszyć się tymi historiami razem z nami!

Informację potwierdził też sam Netflix – informacje potwierdzające drugi sezon znajdziemy zarówno na polskich, jak i amerykańskich social mediach serwisu. 


Wszystko na temat:

Seriale Zapowiedź Wiedźmin Wszystkie tagiKomentarze: