×

Wyszukaj artykuł

SAUVAGE!

Bedoes z nowym teledyskiem – premiera płyty już jutro! [WIDEO]

Redakcja Pinbook | 28-11-2019 | skomentuj

Bedoes z nowym teledyskiem – premiera płyty już jutro! [WIDEO]

YouTube

OceńJedna z najgorętszych premier rapowych tego roku już jutro – 29 listopada do sprzedaży trafi album Bedoesa „Opowieści z Doliny Smoków”, którego producentem jest Lanek. Będzie to już trzecia płyta 21-letniego rapera, który w ostatnich kawałkach wyraził między innymi poparcie dla związków homoseksualnych i stara się walczyć z nienawiścią. Taka postawa spodobała się większości słuchaczy i przełożyło się to na sprzedaż. Niedawno poinformowano, że jego płyta sprzedała się w ponad 15 tys. egzemplarzach na 3 tygodnie przed premierą.

  Zobacz także  


Pod klipami Bedoesa możemy zobaczyć miliony wyświetleń i setki komentarzy – najdobitniej świadczy to o popularności młodego artysty. Ogromną popularnością cieszą się także jego koncerty. Wśród jego słuchaczy przeważają osoby młode – Bedoes trafia jednak także do starszego odbiorcy.

Bedoes & Lanek feat. Białas, Taco Hemingway – SAUVAGE

Po poprzednich świetnie przyjętych singlach czas na SAUVAGE. Utwór pojawił się w sieci 27 listopada i usłyszeć go można na YouTube i platformach streamingowych. Fani polskiego rapu mogą z pewnością docenić gościnne zwrotki Białasa i Taco Hemingwaya. Wygląda na to, że szykuje się kolejny hit – utwór w kilkanaście godzin na YouTubie zebrał kilkaset tysięcy wyświetleń i kilkadziesiąt tysięcy łapek w górę. Czekamy na płytę.


Wszystko na temat:

Gwiazdy Rap Bedoes Taco Hemingway Wszystkie tagiKomentarze: