×

Wyszukaj artykuł

Anna

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Anna

OceńImię Anna wywodzi się z języka hebrajskiego, od słowa hannah, czyli po prostu wdzięk i łaska. W Polsce to imię nadaje się od XIII wieku. Jest to kobieta pełna ciepła, ale jednocześnie ostra, kiedy tylko ktoś wejdzie jej pod paznokieć. Nie odpuszcza i zawsze drąży do prawdy, a jednocześnie stara się iść do obranego celu za wszelką cenę. Na pewno nikomu nie pozwoli sobie wejść na głowę, nikomu – nawet jeśli miałby to być jej szef. Jest osobą oszczędną. Marzy o dużej rodzinie i zrobiłaby wszystko, żeby takową mieć. Miłość? To zależy. Ania dla swoich przyjaciół jest gotowa zrobić wszystko. Rodzina i przyjaciele to dla niej priorytet. 

Życie towarzyskie 

Anna uwielbia spotykać się z przyjaciółmi, ale ma ich raczej garstkę. Ciężko jest jej zaufać. Czasami porzuca tych, którzy mogliby być potencjalnie jej przyjaciółmi z różnych powodów. Może po prostu wynika to z tego, że nie potrzebuje już powiększać swojego grona. Czasami to jakieś inne pobudki. Najważniejsza jednak jest dla niej rodzina – i poświęci się jej zawsze. Absolutnie zrobi dla nich wszystko. 

  Zobacz także  


Praca i kariera 

Anna jest osobą bardzo aktywną – w pracy zrobi absolutnie wszystko i nie ma dla niej niemożliwego. Nienawidzi w pracy ludzi, którzy udają, że pracują, ponieważ sama ciągle jest w ruchu i robi wszystko, co do niej należy. Nie nadaje się jednak do pracy z ludźmi, bo kiedy tylko ktoś nieodpowiednio się do niej odezwie – jest gotowa powiedzieć co myśli o danej osobie. Świetnie sprawdzi się w pracy biurowej, bo jest bardzo dokładna. 

Miłość 

Anna jest wspaniałą kobietą i będzie kochała całym sercem, nawet jeśli jej partner nie jest najprostszym człowiekiem do kochania i robi jej często sporo problemów. Nie jest zazdrosna, ani zaborcza. Daleko jej do barbarzyńcy w miłości. Chciałaby mieć wielką rodzinę – zależy jej na dzieciach i zrobi wszystko, by je mieć. Będzie najlepszą matką, jaką tylko może być. Da dzieciom nawet gwiazdkę z nieba. 

Sławne imienniczki

Anna Adamowicz –  poetka 
Anna Dereszowska – aktorka 
Anna Fotyga – polityk 
Anna German – piosenkarka 
Anne Hathaway – aktorka 


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Łukasz
Karolina
Paweł