×

Wyszukaj artykuł

Agnieszka

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Agnieszka

OceńImię to pochodzi od słowa hagneia, z języka greckiego, i oznacza „czysta”, „bez skazy”. Agnieszka jest osobą ciepłą i pomysłową, jednak niech nie zwiedzie was to – jeśli trzeba, potrafi stać się bardzo groźna. Nie ma problemu w szczerym zwróceniu komuś uwagi i jej dobro jest ważniejsze od każdego innego. Ma stałe grono znajomych i przyjaciół, z którymi się spotyka i nie czuje potrzeby go powiększać, chociaż dogadałaby się z każdym. Jest matką wyluzowaną, ale jej partner nigdy nie będzie miał z nią lekko – do Agnieszki potrzeba bowiem sporo cierpliwości. Agnieszka nie nadaje się do pracy z ludźmi, ponieważ jeśli tylko jej coś nie pasuje – od razu o tym mówi. Doskonale sprawdzi się w innych pracach, które wymagają od niej zaangażowania. 

Życie towarzyskie 

Agnieszka ma swoje grono znajomych i przyjaciół – nie potrzebuje go powiększać, chociaż nie ma większego problemu z dogadaniem się z kimkolwiek. Można jej zaufać, a ona zawsze służy dobrą radą. Jeśli jednak ktoś zajdzie jej za skórę – biada mu. Jest bardzo rodzinna i jeśli ktokolwiek z rodziny będzie potrzebował pomocy, z pewnością mu jej udzieli. 

  Zobacz także  


Praca i kariera 

Agnieszka jest bardzo aktywną osobą, ale niekoniecznie nadaje się do pracy z ludźmi – u niej co w sercu, to i na języku. Szkoda więc, aby spaliła ważnych klientów. Lepiej sprawdzi się jako indywidualistka np. w pracy kreatywnej, bo tego jej nie brakuje. Doskonale sprawdzi się również jako kierownik bo wszystko szybko zawsze załatwia. 

Miłość 

Agnieszka jest w miłości bardzo wymagająca i ceni sobie swoją strefę komfortu. Lubi czasami pobyć sama, więc wszelkie próby naprzykrzania się jej – źle skończą się dla partnera. Musi mieć do niej mnóstwo cierpliwości i wyrozumiałości dla jej dziwnych zachowań. Jest jednak świetną panią domu i jeśli pojawią się dzieci – będzie dobrą matką, bardzo wyluzowaną, ale jednocześnie surową. 

Sławne imienniczki 

Agnieszka Cegielska – prezenterka pogody 
Agnieszka Dygant – aktorka 
Agnieszka Chylińska – piosenkarka 
Agnieszka Holland – reżyserka 
Agnieszka Krukówna – aktorka 


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Bartosz
Jan
Maja