×

Wyszukaj artykuł


Adrian

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Adrian

Oceń


Adrian to imię pochodzenia łacińskiego, które oznaczało osobę pochodzącą z miasta Adria. Adrian jest mężczyzną stonowanym, wyważonym i skrytym – rzadko okazuje swoje uczucia, entuzjazm, smutek i radość. Rozważa dokładnie każdą decyzję i stara się rozpatrzyć obiektywnie wszelkie jej wady i zalety. Przekłada się to na powolne, flegmatyczne działania, które bardzo często odbierane są jako opieszałość. Adrian sam sobie wyznacza i przestrzega własnego kodeksu moralnego, od którego nie uznaje odstępstw.

Życie towarzyskie

Adrian przez wielu znajomych uważany jest za osobę flegmatyczną. Otacza się niewielką ilością przyjaciół, którzy jednak cieszą się jego bezgranicznym zaufaniem. Jest typem domatora, który woli spędzić wieczór przed telewizorem niż na hucznej imprezie. W kontaktach z bliskimi stawia na szczerość, której bezwzględnie wymaga także od innych. Nie cierpi konfliktów i woli iść na nieatrakcyjną dla siebie ugodę. Bliskim okazuje dużo wyrozumiałości i wsparcia.

  Zobacz także  

Video dnia:Praca i kariera

W pracy Adrian jest powolny, ale niezwykle skuteczny. Każde zadanie i decyzję przemyśli kilkukrotnie. Ciężko mu się odnaleźć w zawodach, które wymagają od niego dynamicznego działania i szybkiego podejmowania decyzji. Cechuje go opanowanie i cierpliwość – Adrian nie dąży do bycia na świeczniku. Zadowala go spokojne działanie, które daje mu ogromną satysfakcję. Lubi rozwijać się intelektualnie, często ma hobby związane z nauką lub literaturą.

Miłość

Adrian traktuje miłość jako jeden z najważniejszych celów w życiu. Musi ona jednak spełniać jego oczekiwania – Adrian nie lubi być biernym obserwatorem swojego życia. Z tego powodu także swoją wybrankę będzie wybierał długo i bardzo rozważnie. Tej jedynej poświęci całą swoją uwagę i będzie okazywał jej uczucia. Jest raczej niechętny do posiadania dzieci – wiążą się one według niego ze zbyt dużą utratą kontroli nad swoim życiem.

Sławni imiennicy

Hadrian – cesarz rzymski
Adrian Mierzejewski – piłkarz
Adrien Brody – aktor
Adrian Paul – aktor


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz


Nowsze artykuły

Martyna
Szymon
Kinga