Bramka SMS Plus – wyślij wiadomość do PLUSA bez rejestracji na Pinbook.pl

Średnia ocena (5)

Darmowa Bramka SMS


01-164 Warszawa
woj. Mazowieckie
Banderii 4

www: https://pinbook.pl/bramka-sms

Wyślij wiadomość

 

Darmowa bramka SMS online PLUS

Jesteś użytkownikiem Plusa, lub chcesz wysłać wiadomość do osoby w tej sieci? Wyślij anonimową wiadomość na telefon komórkowy, niezależnie od tego czy korzystasz z karty pre-paid lub na abonament. Jeśli chwilowo nie możesz wysyłać wiadomości sms lub zgubiłeś telefon i nie masz możliwości kontaktu - skorzystaj z darmowej bramki SMS Plus bez rejestracji i wyślij wiadomość na numery telefonu w tej sieci.

Wysyłaj darmowe wiadomości przez internet do wszystkich sieci!

Bramka SMS umożliwia wysyłanie wiadomości do abonentów niemal każdej sieci komórkowej w Polsce. Wyślij za darmo wiadomość do Orange, Play, T-mobile, Plus, Njumobile, Mobile Viking, czy LycaMobile

Jak skorzystać z bramki SMS?

Nie ma nic prostszego! Spróbuj sam już dziś i przekonaj się jakie to proste i wygodne. Aby skorzystać z usługi potrzebujesz jedynie numeru, na który chcesz wysłać wiadomość i połączenia z internetem. Wyszukaj bramkę SMS PLUS i wybierz platformę, z której skorzystasz. W odpowiednim miejscu wpisz numer telefonu odbiorcy, treść wiadomości oraz swój podpis, aby adresat wiedział kto się z nim kontaktuje. Kliknij „wyślij”, a po chwili otrzyma on informacje, jakie chcesz mu przekazać.