Bramka SMS – darmowa bramka Orange, Play, T-Mobile, Njumobile i Plus na Pinbook.pl

Średnia ocena (5)

Darmowa Bramka SMS


01-164 Warszawa
woj. Mazowieckie
Banderii 4

www: https://pinbook.pl/bramka-sms

Wyślij wiadomość
Bramka SMS umożliwia wysyłanie wiadomości do abonentów niemal każdej sieci komórkowej w Polsce. Wyślij za darmo wiadomość do Orange, Play, T-mobile, Plus, Nju-mobile, Mobile Viking, czy LycaMobile.

Bramka SMS – wyślij wiadomość na numer w Orange, Play, T-Mobile, Njumobile i Plus za darmo, bez rejestracji na Pinbook.pl

 

Bramka SMS / SMS gateway – portal pośredniczący w przekazywaniu wiadomości tekstowych pomiędzy ośrodkami SMS Center. Wiele platform internetowych oferuje usługę wysyłania SMS-ów na telefony komórkowe, zazwyczaj nieodpłatnie. Zwykle operatorzy sieci komórkowych nakładają ograniczenia na liczbę wysyłanych w ten sposób wiadomości. 

Najczęściej stosowane rodzaje blokad to:

- token ograniczający ilość wysyłanych wiadomości

- konieczność rejestracji na stronie operatora sieci komórkowej

- możliwość wysyłania wiadomości tylko na numery rozpoczynające się określonymi cyframi

Bramka SMS umożliwia wysyłanie wiadomości do abonentów niemal każdej sieci komórkowej w Polsce. Wyślij za darmo wiadomość do Orange, Play, T-mobile, Plus, Njumobile, Mobile Viking, czy LycaMobile

 

Jak wysyłać darmowe wiadomości z bramki SMS bez rejestracji?

To bardzo proste, aby skorzystać z usługi potrzebujesz jedynie numeru, na który chcesz wysłać wiadomość i połączenia z internetem. Wyszukaj w przeglądarce bramkę SMS i wybierz stronę, z której chcesz skorzystać. W panelu wiadomości wpisz numer, na który wysyłasz wiadomość, oraz tekst, który chcesz przekazać. Kliknij „wyślij”, a po chwili adresat otrzyma informacje, jakie chcesz mu przekazać.

Bramka SMS to możliwość wysyłania wiadomości SMS za darmo i bez rejestracji. Skończyły Ci się środki na koncie? Zgubiłeś telefon i nie możesz się z nikim skontaktować? Chcesz wysłać wiadomość anonimowo, by odbiorca nie znał twojego numeru? Skorzystaj już dziś i przekonaj się jakie to wygodne rozwiązanie.