Wyszukiwarka rejsów i czarterów jachtów

Średnia ocena (5)

Bofort


03-185 Warszawa
woj. Mazowieckie
Myśliborska 115 lok. 25

Pokaż numer

www: http://www.vipczarter.pl

Wyślij wiadomość
ODWIEDŹ STRONĘ
Wybieracie się w niesamowitą podróż na Mazury? Świetnie! Możecie zaplanować sobie wiele ciekawych atrakcji, ale warto wziąć pod uwagę szczególnie jedną – możliwość czarteru jachtu. To bardzo popularny sposób spędzania czasu. Na stronie Bofort.pl można znaleźć niesamowite okazje w świetnych cenach, w wybranym przez siebie terminie. Zdecydowanie warto!

Kiedy wybieramy się na Mazury możemy liczyć na wiele wspaniałych atrakcji. Do jednej z nich można spokojnie zaliczyć rejs jachtem. To niesamowita przygoda i niezapomniane przeżycia. Na stronie Bofort można liczyć na wyszukanie niesamowitych rejsów i czarterów jachtów, co zagwarantuje, że pobyt nad jeziorami będzie bardzo przyjemnym pobytem. Warto również wspomnieć, że oferta dotyczy również czarterów nad morzem Bałtyckim! Dzięki temu również wyjazd nad polskie morze może okazać się niezapomnianym.

Jak działa strona?

Przede wszystkim jest to wyszukiwarka, która umożliwia potencjalnym podróżnikom i żeglarzom na znalezienie ciekawych czarterów jachtem. Wyszukiwanie jest bardzo proste, ponieważ wystarczy podać termin, długość trwania takiej żeglugi, a także suwakiem ustawić przedział cenowy, który jest dla nas interesujący. Jeśli chcemy podać więcej informacji, na czym nam zależy np. model jachtu czy konkretne miejsce lub liczba koi – wystarczy przejść do wyszukiwania zaawansowanego. To sprawi, że idealnie dopasujemy do siebie ofertę, dzięki czemu na pewno będziemy bardzo zadowoleni.

Jakie jachty można wynająć?

Są dwa typy jachtów, które będą doskonałe do żeglugi, niezależnie od tego, jakie mamy oczekiwania.

- Jachty żaglowe – są to jednostki pływające, które wykorzystywane są do celów sportowych i turystycznych, a jej głównym, a czasem nawet jedynym napędem, są żagle. Rozróżnia się wiele typów jachtów, a każda z nich dostosowana jest do zupełnie innego rodzaju żeglugi. Są to m.in. jachty, które można wykorzystywać do rejsów śródlądowych (jeziora) lub morskich (np. Morze Bałtyckie). Doskonałe dla osób, które uwielbiają wsłuchiwać się w łoskot żagli. Wspaniałe na dłuższe wycieczki
- Jachty motorowe – są pozbawione pływania pod żaglami, ponieważ ich napęd opiera się na silniku. Idealne będą dla osób, które chcą zobaczyć jak najwięcej w bardzo krótkim czasie. Odpada przy nich obsługa żagli. Jest po prostu bezkonkurencyjny w warunkach bezwietrznych, a także jest znacznie prostszy w obsłudze w porównaniu z jachtem żaglowym. Warto jednak pamiętać o tym, że przeważnie jest do droższa przyjemność od jachtów żaglowych.

Absolutnie jedne z najlepszych

Perełki wśród jachtów, które można wynająć dzięki Boforcie
Absolutną popularnością cieszą się cztery typy jachtów, które można często znaleźć w wyszukiwarce Bofort. Są niezrównane i zachwala je wiele osób. Należą do nich:

-Antila 33 – jej długość to około 10 metrów, a wysokość masztu to prawie 13 metrów. Ma 10 koi. Jest kontynuacją innych, udanych linii – Antili 27 oraz Antili 26cc. Cieszy się ona największym powodzeniem, jest najczęściej wybierana, a odsetek osób, które są z niej zadowolone sięga prawie 100%. Ma nowoczesną i dynamiczną sylwetkę – załamanie kadłuba oraz eleganckie linie to jej cechy wyróżniające spośród innych jachtów. Żegluga jest przyjemna dla kapitana oraz całej załogi jachtu. Trzy zamykane kabiny, każda z przedsionkiem i szafami. Wygodne koje. Powiększony kambuz, toaleta wyposażona w prysznic. Świetna stateczność poprzeczna jachtu. Wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy lubią połączenie luksusu i nowoczesności, nawet jeśli chodzi o żeglugę.
-Maxus 33 – projekt Jacka Daszkiewicza to pierwsza konstrukcja stoczni Northman. Spotyka się po dziś dzień z wielkim zainteresowanie, a odbiór tego jachtu jest bardzo pozytywny. Przestrzenne wnętrze, duża wysokość stania gwarantuje zachowanie niemal hotelowych warunków. Wyróżnia się jego kokpit, który umożliwia swobodę całej załodze. Wygodny, nowoczesny, elegancki i luksusowy. Przypadnie do gustu zaprawionym w boju żeglarzom, jak i armatorom prywatnym.
-Futura 40 – łódź z kokpitem salonowym. Podzielony na strefę dzienną oraz nocną. Kabiny wyposażone w wygodne łoża, a kabiny wyposażone we własne WC i prysznice. Jest to niesamowity luksus i każdy, kto korzysta z tej łodzi czuje się tak, jakby przebywał w luksusowym hotelu. Jego długość to około 12 metrów, a silnik wykorzystywany to Yanmar 40km. Zdecydowanie warto.
-Antila 27 – dynamiczna sylwetka w połączeniu z ergonomicznym ukształtowaniem pokładu, a także dopracowanymi detalami to odzwierciedlenie dyskretnej elegancji sportowej. Mogą korzystać z niego firmy czarterowe oraz armatorzy prywatni. Kompletna optymalizacja produktu pod wymagania żeglujących. Bardzo łatwa w obsłudze. Przy słabszych wiatrach podwyższona stateczność pozwala na zwiększenie powierzchni ożaglowania i prędkości, a w trudnych warunkach – poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Zdecydowanie warto.


Jak widać, dzięki wyszukiwarce Bofort, w prosty sposób można wyszukać to, co nas interesuje i w terminie, który jest dla nas dogodny. Można skorzystać z czarteru jachtów nie tylko nad jeziorami mazurskimi, ale także w nadmorskich warunkach. Bofort posiada również możliwość skorzystania z aukcji, gdzie można wylicytować bardzo ciekawą i korzystną cenę, ale również mają specjalną zakładkę z niesamowitymi ofertami. Zaprawieni w boju żeglarze wiedzą jak to dobrze, że czasami można upolować coś znacznie tańszego niż w innych miejscach. Wszystko, co oferowane na stronie, jest w konkurencyjnych cenach i z myślą o kliencie. Nie warto czekać – warto skorzystać!