Biuro rachunkowe, księgowe biegłego rewidenta | RACH-MISTRZ

Średnia ocena (5)

Biuro Rachunkowe Rach-Mistrz Sp. z o.o. Sp.k.


16-400 Suwałki
woj. Podlaskie
Teofila Noniewicza 85c/17

Pokaż numer

www: http://rach-mistrz.pl

Wyślij wiadomość
ODWIEDŹ STRONĘ
Biuro biegłego rewidenta Rach-Mistrz działa na rynku od 1997 roku, czyli od ponad 20 lat świadczy usługi w zakresie obsługi księgowej. Właścicielka biura Alicja Saładonis została wpisana przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów na listę biegłych rewidentów numer ewidencyjny 3567, a także na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 1620. Obecnie z usług firmy korzysta ponad 130 klientów, a niektórzy z nich są od samego początku. Oznacza to, że Rach-Mistrz ponad wszystko ceni sobie zaufanie i profesjonalizm.

Biuro biegłego rewidenta Rach-Mistrz

Biuro biegłego rewidenta Rach-Mistrz działa na rynku od 1997 roku, czyli od ponad 20 lat świadczy usługi z zakresu prowadzenia księgowości, robienia sprawozdań, pomocy w organizacji działu Kadr i Płac. Łączy swoje wieloletnie doświadczenie wraz z postępem, nowymi badaniami i sposobami. Fachowa wiedza, która ich cechuje pochodzi dzięki studiowaniu nowych publikacji i specjalistycznych serwisów – kadra ciągle się rozwija, a jednocześnie pracuje na, ciągle rozwijanych, programach komputerowych, które znacznie usprawniają pracę przedsiębiorstwa.

Szeroka oferta dla przedsiębiorstw

Rach-Mistrz zajmuje się wszystkimi rodzajami przedsiębiorstw, ponieważ ma doświadczenie w prowadzeniu każdej z nich: zarówno małych, średnich, jak i dużych firm. Od samego początku pomoże w założeniu własnej działalności, a po utrzymaniu upoważnienia - kompleksowo obejmie wypełnianie i wysyłanie dokumentów drogą elektroniczną do urzędów.

Teraz każdy przedstawiciel firmy będzie mógł zająć się tylko nią - będzie mógł sfokusować się na możliwościach rozwoju, ponieważ biuro biegłego rewidenta zajmie się całą dokumentacją. Zawiłe wnioski już nigdy nie będą zmorą żadnego zakładającego swój biznes, nie będzie musiał zajmować się finansowymi zagadnieniami, z których niekoniecznie zawsze wszystko wiadomo. Nie trzeba już śledzić zmian, które zachodzą w zakresie podatków. Wszystko zrobi za nas Rach-Mistrz. Firma wykazuje się również ogromnym wsparciem, niezależnie od tego, czego potrzebują klienci. Każdy klient jest inny, każdy oczekuje czegoś innego, więc każdy zostanie obsłużony w sposób indywidualny. Elastyczność biura biegłego rewidenta to kolejny plus, dzięki któremu warto skorzystać z ich pomocy.

Warto również wspomnieć, że firma korzysta z najnowszych programów, które znacznie usprawniają cały proces pracy nad rzeczami, których wymagają aktualnie klienci. Programem tym obecnie jest INSERT NEXO PRO. W razie, gdyby któryś z konsumentów potrzebował szerszej oferty – firma zawsze jest gotowa do pomocy.

Doradztwo i kompleksowa obsługa księgowa

To jeden z najtrudniejszych punktów dla każdego przedsiębiorcy, który właśnie zakłada firmę – warto więc skorzystać z kompleksowej pomocy w tym zakresie. Biuro Rach-Mistrz oferuje:

-przygotowanie dokumentacji związanej z rejestracją nowej firmy, zawieszeniem bądź likwidacją tej, która istnieje
-prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, handlowych
-sporządzanie deklaracji PIT, CIT i VAT
-badanie sprawozdań finansowych
-sporządzanie zeznań
-analizy finansowe
-audyt projektów unijnych
-sporządzanie przelewów podatkowych

i wiele, wiele więcej. Dzięki temu znacznie można usprawnić działanie każdej firmy, a jednocześnie znacznie zminimalizować nerwy przyszłych przedsiębiorców. Dzięki fachowej pomocy z zakresu prowadzenia księgowości, rachunkowości itp. będą mogli skupić się tylko i wyłącznie na rozwoju swojej firmy, aby mogła lepiej prosperować. To coś, na co często brakuje czasu, kiedy trzeba zająć się papierologią. A dodatkowo, jeśli nie do końca się na tym znamy. Dlatego warto skorzystać z fachowej, profesjonalnej pomocy osób, które dokładnie wiedzą jak, co i gdzie – a szczególnie warto zaufać firmie Rach-Mistrz.

Kompleksowa obsługa działu Kadr i Płac w każdej firmie

Przedsiębiorstwo Rach-Mistrz pomoże każdemu również w takich rzeczach jak:

-sprowadzenie akt osobowych i dokumentacji kadrowej
-sporządzanie list płac
-sporządzanie i wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników
-przygotowanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy
-sporządzanie deklaracji PIT 4
-ścisła współpraca, reprezentowanie klienta podczas kontroli/inspekcji z ZUS, US, PIP

To bardzo proste działania, ale nie zawsze w każdym przedsiębiorstwie jest na to wszystko czas. Dobrze więc, że jest ktoś, kto się tym za nas zajmie, a my dzięki temu będziemy mieli więcej czasu na inne działania w naszej firmie. Dodatkowo – nie zawsze znamy się na wszystkim, więc lepiej, kiedy opiekuje się nami ktoś, kto doskonale wie jak i co zrobić, aby było dobrze i skutecznie. Zawsze można liczyć na fachową pomoc i szerokie wsparcie od pracowników biura Rach-Mistrz, dla których ważny jest każdy klient. Bez wyjątków.

Podsumowanie pracy biura Rach-Mistrz

Warto również wspomnieć o tym, że jest to biuro rachunkowe, które otrzymało wiele ważnych certyfikatów oraz zaświadczeń, które potwierdzają doświadczenie pracowników i ich ciężką pracę, dzięki której nieustannie chcą podnosić swoje kwalifikacje, aby coraz lepiej zajmować się interesami swoich klientów. Jest to również miejsce, których ceny są bardzo przystępne, więc nawet nowe przedsiębiorstwo, które nie generuje dużych zysków, może skorzystać z pomocy tego biura rachunkowego. Warto więc zdecydować się na to, aby Rach-Mistrz zajął się częścią rachunkową i księgową w naszej firmie. Wybierz mądrze i już więcej nie stresuj się zawiłymi dokumentami, trudnymi przepisami innymi rzeczami. Pozwól, aby biuro biegłego rewidenta Rach-Mistrz kompleksowo się tobą zajęło.