Jak szukać miłości w internecie - porady

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 01-07-2019

ocena: 0     skomentuj

canva.com

W poszukiwaniu zaginionej miłości...

Miłość dodaje nam skrzydeł. Jedni z nas muszą jej szukać przez całe swoje życie, a drudzy wręcz przebierają wśród możliwości. Oczywiste jest, że matka natura nie odbdarowała nas po równo takimi przymiotami jak urodza i wdzięk, charyzma. Niemniej, każdy z nas, niezależnie od tego kim jest i jak wygląda, może być pewien, że wśród niespełna 8 miliardów mieszkańców naszej planety, zajdzie się ktoś kto wypełni jego życie i nada mu nowe znaczenie. Nie potrzeba tu dowodów amerykańskich naukowców - miłość czeka na każdego. Niektórzy z nas mają jednak dość poszukiwań. Co weekend wyruszają na poszukiwania wybranków/wybranek swoich serc, i co? Efektów niestety brak...

Jak ustrzec się przed nieskutecznymi próbami odnalezienia szczęścia?

Nie ma na to rady, jedyne co możemy zrobić to minimalizować ryzyko rozczarowania. Jak? Skorzystajmy z portali randkowych. Istnieją one niemalże od poczatków internetu. Setki tysięcy ludzi z całego świata szukają swojej wymarzonej pary. Niezależnie od tego czy poszukiwania dotyczą relacji na chwile, na razy, czy też chodzi o poważne związki, każdy z nich ma taką samą szansę by trafić na właściwą osobę. 
W jaki sposób? Zakładając konto na portalu randkowym wrzucamy swoje zdjęcie, wpisujemy swoje zainteresowania, poglądy itp. Dajemy szansę na poznanie siebie ludziom, którzy np. nie mieliby odwagi zacząć kontaktu w świecie rzeczywistym. Takie metody pozwalają uniknąć wielu rozczarowań na późniejszych etapach ewentualnej znajomośći.

 

Jakie są naszym zdaniem najlepsze portale randkowe? 

Specjalnie na potrzeby artykułu, założyliśmy konta na trzech z nich by wybrać najlepszy. Wybieraliśmy spośród badoo.com, Tinder i Zaadoptujfaceta.pl. Po tygodniu korzystania zgodnie stiwerdziliśmy, że niezależnie od tego jakiej więzi szukamy, najlepszym wyborem będzie Tinder. Nie ma on co prawda internetowej strony, obsługiwany jest jedynie za pomocą aplikacji na telefon, jednak jest ona bardzo funkcjonalna i przejrzysta. Już po 5 minutach od jej zaintalowania, możemy w pełni korzystać z jej możliwości i wyjść naprzeciw tysiącom szukających kogoś takiego jak my. Jest darmowa i skuteczna. Nic więcej dodawac nie trzeba, a tym co zastanawiają się, jaką aplikację wybrać, zdecydowanie polecamy właśnie Tindera.

Szukając miłości w sieci bądź ostrożny! Dowiedz się czym jest seks dating i seksting.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage