Zosia "Hłanita" Zborowska i Andrzej "Anżej" Wrona zostali małżeństwem!

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 14-08-2019

ocena: 0     skomentuj

Tego nikt się nie spodziewał. Nie we wtorek i nie tak szybko. Wbrew "informatorom" pewnego plotkarskiego portalu na "P" Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub! Pochwalili się tym wczoraj, 13.08.2019, za pośrednictwem Instagrama. Ich ślub na pewno nie należał do typowych – wystarczy spojrzeć na winietki, które miały za zadanie „usadzić” gości na ich miejscu m.in. „mąż Anżej” i „żona Hłanita”, a także na wielki napis, który ułożony był z ledowych liter. Ponieważ Zosia od lat nie je mięsa – można spodziewać się, że cała impreza była vege.

 

A ileż gości tam było! Między innymi Anna Lewandowska, Olga Domańska, Magdalena Cielecka, Alan Andersz, Bartek Gelner i wiele, wiele innych gwiazd. No i naturalnie – rodzice Zosi, czyli Maria Winiarska oraz Wiktor Zborowski, a także siostra aktorki – Hanna Neves – Zborowska.

 


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Historia miłości

Para poznała się rok temu na Mazurach i coś między nimi zaiskrzyło. Dopiero w grudniu potwierdzili to, że są razem, a pod koniec maja postanowili podzielić się informacją o tym, że się zaręczyli. Wszystko u nich ma bardzo szybkie tempo – ale przecież są dorośli i na pewno wiedzą co robią. My życzymy wszystkiego dobrego na ich nowej drodze życia!

Sprawdź także: Kary Perry oskarżona o molestowanie

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0