Prokuratura potwierdziła, że poszukiwany mężczyzna z jeziora Kisajno to Piotr Woźniak - Starak

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 19-08-2019

ocena: 0     skomentuj

Tym żyje cała Polska – wypadkiem na jeziorze Kisajno na Mazurach. W nocy z soboty na niedzielę, około godziny czwartej nad ranem, funkcjonariusze i ratownicy MOPR przybyli nad jezioro w związku ze zgłoszeniem, że po jeziorze pływa motorówka, która zakłóca spokój żeglarzy. Łódź była pusta, ale na brzegu siedziała kobieta, która o własnych siłach dopłynęła tam po tym, jak wypadła z motorówki przy robieniu silniejszego manewru. Poinformowała, że znajdowała się tam z 39-latkiem z Warszawy. Od razu rozpoczęto akcję ratunkową, aby znaleźć mężczyznę.


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Nieoficjalnie mówiło się, że jest to biznesmen z Warszawy, a jakiś czas temu dziennikarze podali, że mógłby to być Piotr Woźniak – Starak, czyli jeden z najbogatszych Polaków, który zajmuje się produkcją filmów, ponieważ to do niego należała motorówka. Prokuratura właśnie oficjalnie potwierdziła, że poszukiwania dotyczą właśnie jego osoby.

Poszukiwania przerwano na czas nocy, ale wznowiono je dzisiaj o 6 rano.

Wyrażamy głęboką nadzieję, że uda się odnaleźć Woźniaka – Staraka całego, a jednocześnie łączymy się wraz z Agnieszką Woźniak – Starak, prezenterką telewizyjną, która od 2016 roku jest jego żoną.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0