Pobieranie MP3 z Youtube. Ściąganie plików z YT i konwertowanie na MP3 i MP4

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 11-04-2019

ocena: 0     skomentuj

forbes.com

Konwerter YT na MP3 - nowy rekord pobrań piosenki


W ciągu 24 godzin od premiery ich teledysku do utworu Kill This Love obejrzało go ponad 56 milionów użytkowników serwisu Youtube. Dziewczęcy kwartet, w którego skład tworzą: Jisoo, Jennie, Rosé i Lisy; przebił rekord ustanowiony przez, co ciekawe, swojego rodaka, rapera o pseudonimie PSY i jego utwór Gangnam Style. To nie koniec rekordów, gdyż videoklip w 2 dni i 14 godzin przekroczył liczbę 100 milionów wyświetleń, stając się nowym hitem YouTube. W momencie pisania tego artykułu, liczba ta wynosiła już 150 milionów i ciągle rośnie.Ściąganie z YT muzyki, filmów i teledysków


Czemu BLACKPINK zawdzięczają taką popularność? Kiedyś można było mówić, że dobra muzyka sama się obroni, jednak w dzisiejszych czasach możemy być pewni, że za taki rozgłos nie odpowiadają 4 południowokoreańskie dziewczyny, lecz potężna wytwórnia, która za nimi stoi, a mówimy tu o opiekującej się między innymi zdobywcą poprzedniego rekordu wyświetleń - PSY, czyli YG Entertainment.
Rodzi się pytanie, jaką rolę odgrywa w dzisiejszych jakość muzyki, a jaką jej marketing? Odsłuchajmy rekordzistę wyświetleń w YouTube i zastanówmy się nad tym raz jeszcze.
Jeśli podoba wam się najnowszy teledysk zespołu BLACKPINK, możecie przekonwertować go na mp3 i ustawić na dźwięk alarmu w telefonie, a po tygodniu budzenia się przy jego akompaniamencie wróćcie do tego artykułu i zostawcie pod nim reakcję, która odzwierciedli wasze uczucia.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage