Pobieranie mp3 z YouTube. Darmowy konwerter

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 05-04-2019

ocena: 5     skomentuj

Ściąganie mp3 z YouTube staje się coraz popularniejsze. Nic dziwnego, ponieważ nie każdy ma możliwość zakupienia danego utworu, nie wszystkie są wszędzie dostępne, a ceny pełnych albumów są dość wysokie. A co w przypadku, gdy zależy nam tylko na jednym, konkretnym utworze? Poniżej postaramy się pokazać dlaczego konwertowanie mp3 z YouTube może być dobrym pomysłem.

Strona do konwertowania mp3 z Youtube

W internecie, kiedy wpiszemy „konwertowanie mp3 z YouTube” albo „ściąganie mp3 z YouTube”, pokaże nam się mnóstwo serwisów, które sugerują, że możemy z nich spokojnie skorzystać. Nie jest tak. Niektóre pobierają symboliczne kwoty za takie działania, co nie jest zgodne z prawem. Dlatego lepiej wybierać takie strony, które gwarantują, że to, co zrobimy, będzie niemalże w 200% legalne. Z naszej strony możemy polecić wyszukiwarkę mp3. Dlaczego? Ponieważ możemy ściągnąć plik mp3 z filmu z YouTube na dwa różne sposoby. Po pierwsze – możemy wkleić w specjalne miejsce link, a następnie pobrać wideo. Po drugie – możemy skorzystać z wyszukiwania mp3. Wpisujemy interesujące nas hasło, a wyszukiwarka podpowiada najpopularniejszy film. I w zasadzie gotowe! Dla tych, którym zależy również na obrazie – mogą skorzystać ze ściągnięcia tego tradycyjnie, w formie filmu.

Dlaczego ściąganie mp3 z YouTube jest tak popularne?

Z kilku powodów, które wymienione zostały również na początku – ceny płyt są bardzo wysokie, a nam może zależeć tylko na jednym nagraniu. Coś nie jest dostępne do kupienia i znaleźć można to tylko na YouTube. Nie mamy możliwości słuchania tego na platformie, a chcemy to mieć w razie, gdybyśmy tego potrzebowali. Powodów, dlaczego ludzie chętnie pobierają mp3 z YouTube jest bardzo dużo.

Ściąganie mp3 z YT. Czy to legalne działanie?

Tak, jeśli spełnione są określone wymagania. Przede wszystkim – musi to być tylko do naszego własnego użytku. Po drugie – nie możemy tego sprzedawać, ani rozpowszechniać. Łamiemy w ten sposób prawa autorskie, co jest karalne i nie powinniśmy tego robić. Właśnie dlatego stawiać na strony zaufane, polecane, z których korzysta wiele osób. W innym przypadku – lepiej się w to nie bawić, bo kary za złamanie prawa autorskiego są wysokie.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 5 (1 głosów)

5 (1 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage