Magazyn People wybrał najpiękniejszą kobietę świata. Werdykt was zaskoczy

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 26-04-2019

ocena: 0     skomentuj

usatoday.com

Magazyn People wybiera co roku najpiękniejszą kobietę świata. Liczy się nie tylko zewnętrzne piękno, ale również to, co w środku. I tym sposobem na okładkach znajdowały się już Julia Roberts (i to pięciokrotnie!), Jennifer Aniston czy Michelle Pfeiffer. W tym roku na okładce z tytułem "najpiękniejszej kobiety świata" znalazła się... Jennifer Garner. Aktorka, na kanapie u Ellen, powiedziała, że to dla niej niesamowite przeżycie bo zapewne wszyscy spodziewali się jakiejś modelki pokroju Kai Garber, a tymczasem to właśnie Jennifer otrzymała ten tytuł.

Ellen powiedziała, że jest "piękna wewnątrz i na zewnątrz", w czym wtórowali jej ludzie, siedzący na widowni. Jennifer najwyraźniej się speszyła. A oprócz tego, że jest piękną kobietą zewnątrz, faktycznie ma cudowne wnętrze. Pomaga dzieciom, dba o poprawne żywienie maluchów... Sama wychowuje swoje dzieci w bardzo ciekawy sposób. Należała jej się ta nagroda jak mało komu!

Poniżej można zobaczyć przepiękną okładkę:

zdj1

Jennifer Garner, a właściwie Jennifer Anne Garner, jest amerykańską aktorką i producentką, znaną głównie z roli w serialu Agentka o stu twarzach, za którą otrzymała Złoty Glob. Prowadzi działalność społeczną na rzecz wczesnej edukacji m.in. w międzynarodowej fundacji chroniącej prawa dzieci Save the Children. Przez lata związana była z Benem Affleckiem, z którym ma trójkę dzieci.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage