Dokument Sekielskiego - "Tylko nie mów nikomu".

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 13-05-2019

ocena: 0     skomentuj

mobirank.pl

Jakiś czas temu Tomasz Siekielski zapowiedział, że obnaży problem pedofilii w kościele. Niestety, nikt nie chciał podjąć się sfinansowania tego filmu - dlatego publicysta zebrał potrzebne pieniądze na stronie patronite, dzięki darowiznom osób, które taki film chciałyby obejrzeć. Wszyscy z nieukrywaną ciekawością oczekiwali, aż na platformie YouTube pojawi się dokument o pedofilii w kościele. I pojawił się - w sobotę, 11 maja. Dwa dni później film wyświetlony został na platformie YouTube prawie 7 milionów razy i zajmuje numer 1 w karcie na czasie. Dyskusje o dokumencie nie milkną - nic dziwnego, bo to bardzo mocna propozycja. Uważamy, że każdy powinien go obejrzeć, aby wyrobić sobie własne zdanie.

Abp. Głódź stwierdził, że "nie ogląda byle czego", co spotkało się z niezadowoleniem wielu osób. Niektórzy księża sami zachęcali do obejrzenia dokumentu, a jednocześnie do tego, aby reagować. Przepraszali również za swoich "kolegów po fachu", a wielu z nich czeka również na to, aby tych, którzy dopuszczali się czynów pedofilskich, spotkała zasłużona kara.

Według Sekielskiego - ofiar, które się zgłosiło było dużo więcej, niż jedynie te, które pojawiły się w dokumencie. Jest więc duże prawdopodobieństwo, że powstanie druga część.

My zachęcamy do obejrzenia, a poniżej można wyświetlić film bezpośrednio:

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage