Brad Pitt i Jennifer Aniston wzięli potajemny ślub? Czy to prawda?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 09-04-2019

ocena: 0     skomentuj

elle.com

Media prześcigają się ostatnio w doniesieniach w sprawie Brada Pitta i Jennifer Aniston. Zagraniczne portale plotkarskie aż huczą od plotek na temat tego, że para... Wzięła potajemny ślub. A zaczęło się dość niewinnie.
Pitt i Aniston byli małżeństwem przez 5 lat, a potem pojawiła się Angelina Jolie - zakochali się w sobie na planie filmu Pan i Pani Smith. Stosunki Brada i Jennifer po rozwodzie znacznie się ochłodziły (i nic dziwnego), ale ostatnio widziany był on na jej imprezie urodzinowej, a potem kilka razy paparazzi przyłapali ich na ponownych spotkaniach. Rzekomym potwierdzeniem tego, że się pobrali jest to, czego dopatrzono się na palcu Aniston - obrączki, której wcześniej tam nie było.

Czy to prawda?

Studzimy entuzjazm. Z pewnością nie, ponieważ w Stanach Zjednoczonych nie można wziąć ślubu, kiedy jest się jeszcze w formalnym związku z inną osobą. A przypominamy - Brad nie rozwiódł się jeszcze z Angeliną. I chyba w najbliższym czasie nic się w tej kwestii nie zmieni, ponieważ batalia trwa od dwóch lat, a Jolie nie zamierza łatwo odpuścić.

Być może Brad i Jennifer jeszcze się zejdą, ale my nie robilibyśmy sobie wielkich nadziei.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage