Beata Kozidrak - Rozwód dał jej nowe życie!

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 11-04-2019

ocena: 0     skomentuj

przeambitni.pl

Koniec jednego rozdziału w życiu, to zwykle również początek nowego.


Nie inaczej było w przypadku Beaty Kozidrak - od 40 lat królowej polskiej estrady, która wcale nie zamierza zrzec się tytułu. Wokalistka legendarnego zespołu Bajm, znana z utworów takich jak Biała armia, Co mi Panie dasz, Nie ma wody na pustynidwa lata temu podjęła przełomową decyzję, tym razem nie bezpośrednio związaną z muzyczną karierą - rozwód z Andrzejem Pietrasem. Decyzja, motywowana osobistymi powodami, o których artystka nie chce mówić publicznie, okazała się dla niej nowym rozdziałem w jej życiu. Jak mówi:
Było to kolejne trudne doświadczenie, które umocniło mnie jako kobietę. Po rozwodzie poniekąd narodziłam się na nowo.[...]Okazało się, że potrafię robić rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia[...]

 

 

Wspólnie z byłym mężem zakładali zespół Bajm, który dziś już przybrał status żywej legendy. Mimo rozstania, dalej współpracują, tak jak to robili przez całą karierę. W sieci pojawiają sie plotki na temat rozstania m.in. o rzekomych romansach byłego partnera, które piosenkarka stanowczo dementuje. Ceni sobie prywatnośc i jak sama mówi, zapytana o sposób w jaki unika pułapek show-biznesu i układania swojego życia według jego potrzeb -
To kwestia poukładania priorytetów w głowie.
Historia zespołu Bajm jeszcze się nie skończyła i na pewno pojawią się w niej nowe etapy. Jak wiemy, zmiany sprzyjają rozwojowi, więc i tego oczekujemy i życzymy artystom.
Beata chwali się, że zmiana dała jej nową energię do życia i siłę aby wywrócić je do góry nogami. W wywiadach mówi o tym, że mimo swojego wieku (58l.) znowu nabiera nowego tempa.
Żyję na swoich zasadach, [...] dlatego czerpię z życia garściami
Podsumowuje Beata, a my z niecierpliwością czekamy na nowe wieści o niej i zespole Bajm.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage