TOP5 muzycznych serwisów streamingowych

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 05-04-2019

ocena: 0     skomentuj

Muzyka jest nieodłącznym elementem naszego życia. Chcąc, nie chcąc słuchamy jej na codzień. W radiu, przy śniadaniu, w samochodzie, w drodze do pracy czy relaksując się lub bawiąc.
W ciągu ostatnich 20 lat kompaktowośc i dostępność odtwarzaczy muzycznych powiększała się wypadkowo. W 2019r. praktycznie każdy z nas korzysta z serwisów streamingowych oferujących wielomilionowe biblioteki utworów i videoclipów. Wybraliśmy 5 naszym zdaniem najlepszych.


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


5. Deezer

Francuski serwis dostępny w 180 krajach na praktycznie wszystkich platformach. Naszej ulubionej muzyki posłuchamy na Androidzie, iOS, MacOS, Roku, BlackBerry itd. Cena subskrypcji zaczyna się od 0zł/mc (z reklamami i tylko w trybach flow i mix), a kończy na 40zł/mc za pełnotrybową wersję HiFi.

4. Apple Music

Jego główną zaletą jest kompatybilność z iTunes. A więc posiadacze jabłek skorzystają z wielu możliwości jakie oferuje ten system. Brak tu darmowej subskrypcji, za to dostępna jest 3 - miesiączna testowa wersja, po których opłata to 20zł/mc.

3. Tidal

Reklamowany przez ekskluzywnie wydaną na niego płytę Jay - Z, serwis oferujący muzykę w bezstratnej jakości HiFi (40zł/mc) oraz videoclipy, nagrania live z koncertów, czy też wywiady z artystami. Brak subskrypcji darmowej, można ją nabyć za 20zł/mc. Klienci Play dostają 2 - letni okres testowy.

2. Spotify

Najbardziej znany i jeden z pierwszych rewolucjonistów słuchania muzyki. Jego zalety to dostępność darmowej subskrypcji (losowe odtwarzanie utworów, reklamy i brak trybu offline), oraz cieszące się znakomitą opinią playlisty podsuwane użytkownikom na podstawie ich historii odtwarzania. Posiada również sieć społecznościową, dzięki czemu możemy posłuchać czego słuchają nasi znajomi na Spotify.

1. Amazon Music Unlimited

Najnowszy serwis, oferujący dostęp do 40 - milionowej biblioteki utworów. Wyróżnia go najniższa cena subskrypcji (17zł/mc), a dodatkowo, w przypadku kiedy używamy urządzeń Echo ta cena spada do 8,5zł/m. W przypadku planu rodzinnego (do 6 użytkowników) kwota to 25 zł/mc.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0