Piękne życzenia i wierszyki urodzinowe

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 03-04-2019

ocena: 0     skomentuj

Dzień urodzin to szczególne wydarzenie dla każdego z nas. Ten wyjątkowy dzień warto świętować i odpowiednio uczcić. Kolejny rozpoczynający się rok życia najbliższych to świetna okazja by złożyć im piękne życzenia urodzinowe. Solenizant z pewnością doceni skierowane do niego dobre słowo i pamięć. Sami uwielbiamy otrzymywać pochwały i gratulacje – postarajmy się więc o to samo dla bliskich i przyjaciół. Życzenia prosto z serca to ozdoba każdego cudownego dnia urodzin, które przyćmiewają upływający czas.

Jak napisać piękne życzenia?

Naturalnie w tym dniu w centrum wydarzeń powinien znajdować się solenizant. Przyjmuje on tego dnia mnóstwo życzeń, prezentów i ciepłych słów. Z pewnością chcielibyśmy, aby to nasze słowa szczególnie zapadły mu w pamięć - bez względu na to czy życzenia składamy osobiście, telefonicznie, czy internetowo. 

Serdeczności mogą mieć charakter osobisty, żartobliwy, poważny czy wzruszający. Wszystko zależy od tego na jakiej stopie zażyłości znajdujemy się z solenizantem. Słowa życzeń powinny mieć przemyślany charakter i budzić ciepłe uczucia. W tak szczególnym dniu warto powstrzymać się od złośliwości i uprzedzeń.

Skorzystaj z pomocy

Zdarza się, że mamy problem ze zredagowaniem i przygotowaniem wyjątkowych życzeń urodzinowych. Możemy jednak zaskoczyć solenizanta, korzystając z drobnej pomocy. Żartobliwy wierszyk czy wzruszające życzenia poruszą najbliższych i wywołają uśmiech na ich twarzach.  Być może wezmą sobie do serca nasze słowa, które wywołają nutkę refleksji czy rozbawienia. Z pewnością miło się czyta i słucha ciepłych słów pochodzących od bliskich nam osób. Zadbajmy więc o to przy wykorzystaniu szablonów wiadomości, które możemy personalizować pod konkretne osoby.

Wyjątkowe słowa rodzą wyjątkowe uczucia – warto więc wybrać odpowiednie życzenia, które wywołają pozytywne emocje solenizanta. Skorzystać można w tym szczególnym z gotowych wierszyków i pięknych życzeń urodzinowych.

Przykłady pięknych życzeń urodzinowych


Z bukietem róż nie mogę przyjść,
By złożyć ci życzenia,
Lecz w słowach mych wyrażam myśl:
Niech spełnią się Twoje marzenia,
Niech strofy te stanowią
Pięknych róż wiązankę,
Być może, dziś sprawię Ci tym
Największą niespodziankę.


Droga Twego życia
Niech będzie usłana kwiatami,
A Ty na niej uśmiechnięty
Wraz z moimi życzeniami.
Są one wyjęte
Z głębi uczuć moich,
Które Ci składam
W dniu urodzin Twoich.


W dniu urodzin życzę Ci
by się spełniły wszystkie sny.
Abyś zawsze żył jak w niebie
i mnóstwo przyjaciół miał/a w koło siebie.
Oby miłości nie zabrakło Ci
i żebyś wiedział/a co to znaczy Żyć!


Ktoś mi powiedział,
że kończysz - lat,
niech na kolana padnie dziś świat,
niech Ci poranek szczęście przyniesie,
niech los pieniążkami wypełni Twą kieszeń!


Dziś są Twoje urodziny,
przyjmij uśmiech swej dziewczyny.
Rano uśmiech i śniadanie,
a wieczorem całowanie!

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage