Polacy z brązowym medalem!

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 15-07-2019

ocena: 0     skomentuj

pzps.pl ; sportowefakty.wp.pl

Polska siatkówka to zawsze synonim emocji. Ale w końcu, po piętnastu spotkaniach, z czego jedenaście udało się wygrać, możemy powiedzieć, że jesteśmy brązowym medalistą interkontynentalnej Ligi Narodów. Do Chicago przyjechaliśmy składem B, ponieważ „pierwsza kadra” przygotowuje się do kwalifikacji olimpijskich w Zakopanem. Razem z nami do Final Six dostała się także Brazylia, Iran, Rosja i Francja, a także można było obserwować gospodarzy czyli USA.

W pierwszym meczu udało im się pokonać Brazylię 3:2, a dzień później sukces udało się powtórzyć z Iranem, gdzie wygrali 3:1. W sobotę rywalem biało-czerwonych była Rosja, która grała po prostu poprawnie, ale nasi nie byli w stanie się przebić, chociaż w punktacji byliśmy blisko. Ostatecznie przegraliśmy 3:1. Pozostała więc walka o brązowy medal.

Polska-Brazylia; pzps.pl

Kolejny raz trafiliśmy na Canarinhos i chociaż początkowo graliśmy punkt za punkt – ostatecznie szybko udało nam się zamknąć spotkanie, doprowadzając do wyniku 3:0. Jest to w pełni zasłużone zwycięstwo – Polacy byli po prostu lepsi. Kadrze gratulujemy!

A dla tych, którzy chcą pomóc – można wylicytować brązowy medal od Jakuba Bednaruka, trenera, który w ostatnim spotkaniu poprowadził naszą drużynę zamiast Belga, który wrócił do „drużyny A” do Zakopanego. W tym momencie wylicytowany został za 1500 zł… przez Krzysztofa „Igłę” Ignaczaka, byłego reprezentanta Polski. Może się ktoś skusi? Całość zebranej kwoty zostanie przekazana na fundację Herosi.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage