Drive Booster – aktualizacja sterowników w Twoim komputerze

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 27-06-2019

ocena: 0     skomentuj

Drive Booster to program, który służy do analizowania sterowników podzespołów komputera. Jeśli ich praca nie jest w stu procentach efektywna, najprawdopodobniej nie zawierają najnowszych aktualizacji. Ręczne wyszukiwanie plików sterowników i wyszukiwania aktualizacji każdego z nich w internecie byłoby na pewno zajęciem czasochłonnym. Dodatkowo, wiemy że błądzić jest rzeczą ludzką, a przy operacjach na systemach zarządzających dzianiem komputera nie ma miejsca na błąd. Błędna aktualizacja lub instalacja danego komponentu może zakłócić pracę pozostałych, w efekcie spowalniając ich pracę i wydajność.

Drive Booster – namierz zaginione sterowniki

Takie zadania najlepiej pozostawić Drive Booster’owi. Bezpłatny program oferuje swoim użytkownikom darmową analizę oprogramowania podzespołów w czasie rzeczywistym lub na żądanie. W formie tabeli otrzymujemy wykaz sterowników i informacji o ich aktualnych wersjach lub dostępnych aktualizacjach. Za pomocą jednego narzędzia wykryjemy interesujący nas driver, pobierzemy jego najnowszą wersję i zainstalujemy na naszym komputerze. Ryzyko błędu zostaje zminimalizowane, gdyż program jest dopracowany pod kątem analizy i cały czas rozwijany. 

Co istotne, program tworzy punkty przywracania, pozwalając przywrócić system do pierwotnego stanu w razie niepowodzenia. W ustawieniach możemy zdefiniować czy Driver Booster uruchamiany ma być wraz z Windowsem oraz co jaki czas ma być przeprowadzana analiza sterowników. Narzędzie podczas pobierania z bazy aktualnego oprogramowania dla urządzeń wspiera serwery proxy. Dostępna jest również wersja PRO, w której znajdziemy więcej funkcji i narzędzi.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage