Ciągniki Rolnicze Ursus i Landini. Maszyny rolnicze Zamość, Hrubieszów, Tomaszów lubelski

Średnia ocena (5)

Arpis 8 Sp. z o.o.


22-630 Tyszowce
woj. Lubelskie
Wielka 96

Pokaż numer

www: arpis-tyszowce.pl

Wyślij wiadomość
WEJDŹ NA STRONĘ
Ciągniki rolnicze są obecnie jedną z najpowszechniejszych maszyn rolniczych stosowanych w pracach polowych oraz leśnych. Dlatego warto zdecydować się na zakup ciągnika od sprawdzonych producentów. Firma Arpis-Tyszowce od 30 lat zajmuje się sprzedażą ciągników i maszyn rolniczych Tyszowce, Zamość, Hrubieszów, Tomaszów lubelski. Prowadzimy serwis ciągników marek: Ursus, Landini, Solis i Pronar. Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt od sprawdzonych producentów. Jako autoryzowany dealer maszyn rolniczych marki Ursus prowadzimy sprzedaż części zamiennych do wszystkich dostępnych w naszej ofercie modeli.

 

Ciągniki Ursus i Landini

Głównym profilem działalności firmy Arpis-Tyszowce jest sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych marek Ursus, Landini, Pronar i Solis. Dzięki starannie wyselekcjonowanej ofercie najlepszych modeli, oferujemy naszym Klientom maszyny rolnicze najwyższej jakości. W naszym asortymencie dostępne są również części zamienne do modeli wymienionych marek, a także ładowacze czołowe, przyczepy, pługi, agregaty, siewniki, rozsiewacze nawozów i opryskiwacze. Zajmujemy się sprzedażą nowych, a także używanych ciągników. Używane modele są po serwisie i aktualnych przeglądach technicznych – dajemy na nie gwarancję serwisową. Prowadzimy również stację kontroli pojazdów, w której wykonają Państwo okresowe badania techniczne ciągników rolniczych, sadowniczych oraz specjalnych.

Maszyny rolnicze

Od 1993 roku nasza firma jest autoryzowanym dealerem marki Ursus. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na dostępne u nas modele tej marki. Dostępne są części zamienne do wszystkich modeli ciągników Ursus znajdujących się w naszej ofercie. Służymy fachowym doradztwem przy wyborze modelu dostosowanego do Państwa potrzeb. Wśród nich znajdują się ciągniki rolnicze, sadownicze i specjalne.

Ciągniki i maszyny rolnicze Tyszowce, Zamość, Hrubieszów, Tomaszów lubelski

Firma Arpis-Tyszowce prowadzi także serwis gwarancyjnych i pogwarancyjny ciągników oraz innych maszyn rolniczych. Dzięki rozwiniętemu zapleczu warsztatowo-usługowemu i własnej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, staliśmy się jednym z wiodących przedsiębiorców na rynku lokalnym. W siedzibie naszej firmy dokonamy naprawy usterek i przeprowadzimy prace konserwacyjne maszyn rolniczych. W naszym asortymencie dostępna jest szeroka gama części zapasowych do ciągników marek Ursus, Landini, Solis i Pronar, dzięki którym bez problemu wymienimy uszkodzony element na nowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i nawiązania współpracy z naszą firmą.

Czyataj więcej na ciagnikilubelskie.pl

lub na http://plugi-rolnicze.pl