Znajdź wymarzoną pracę lub wykwalifikowanych pracowników

Średnia ocena (5)

Agencja pracy i doradztwa personalnego - Praca Stała


31-539 Kraków
woj. Małopolskie

www: http://www.pracastala.pl/

Wyślij wiadomość
ODWIEDŹ STRONĘ

 

Atuty wyszukiwarki ofert na Praca Stała

Wielu z nas, szukając pracy, korzysta z wyszukiwarek ofert. Na rodzimych wyszukiwarkach pracy brakuje jednak takich, które pomagałyby znaleźć pracę nie tylko na terenie Polski i które dbałyby o interesy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. I odpowiedzią na zapotrzebowanie rynkowe okazuje się serwis Praca Stała, który oferuje możliwość przeglądania i dodawania ofert pracy nie tylko w Polsce, ale także za granicą oraz posiada szeroką gammę ogłoszeń dla osób z niepełnosprawnościami. Oferta jest tak szeroka, że w swoim przedsiębiorstwie pracownika można mieć aż... z Nepalu!

 

Wyszukiwarka ta pozwala na znalezienie zarówno pracy, jak i pracownika. Ogłaszać mogą się osoby stojące po różnych “stronach barykady”. Znajduje się tutaj wiele możliwości do znalezienia pracy za granicą, a także coś, co jest wielkim atutem przedsiębiorstwa - dużo ofert dla osób z orzeczeniem niepełnosprawności. A wszystko to przedstawione w bardzo przejrzysty sposób - wszystkie oferty są przypisane do odpowiedniej zakładki, dzięki czemu łatwo znaleźć to, czego aktualnie szukamy.

Praca Stała to nie jest zwykły portal z ofertami o pracę. Tutaj zarówno pracownik, który potrzebuje znalezienia konkretnej pracy, jak i pracodawca, któremu zależy na dobrym pracowniku – ma szansę na spełnienie swoich oczekiwań. Wśród wielu ofert, które znajdują się na stronie, można znaleźć pracę i pracownika, niezależnie od dziedziny. To, co jest bardzo istotne to fakt, że wiele ogłoszeń, które zamieszczone zostały na stronie internetowej firmy, skierowanych jest do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, czego w pozostałych portalach z ofertami pracy próżno szukać, a jeśli już się znajdą to dość sporadycznie. W dodatku nie są to “śmieciowe” oferty pracy tylko bardzo dobre oferty za realne pieniądze, więc nie można tu mówić o jakiejkolwiek dyskryminacji, a taka często się zdarza. 

 Wyszukiwarka obejmuje wszystkie województwa, ale także różne państwa, dzięki czemu pracy można szukać w Norwegii czy na Ukrainie, a także w Belgii i kilku innych państwach. To niezwykłe ułatwienie, gdy wszystko jest w jednym miejscu. 

Sama wyszukiwarka jest bardzo intuicyjna i uporządkowana, więc nikt nie powinien mieć problemu z poruszaniem się po niej. I ma jeden ogromny plus, którego trudno szukać na innych platformach z ofertami pracy – jest w zupełności darmowa, a wystawienie ogłoszenia jest bardzo proste. Warto skorzystać z tego serwisu, który znacznie bije na głowę konkurencję. 

Praca Stała działa trochę inaczej pod pewnym względem, aniżeli inne wyszukiwarki pracy. Dlaczego? Ponieważ realnie skupia się na tym, aby pomóc przede wszystkim pracodawcom. Pracownik ma łatwiej jeśli chodzi o szukanie i znalezienie pracy. Zupełnie inaczej jest w przypadku osoby, która tę pracę chce dać. I agencja Pracy Stałej skupia się na tym, aby po przekazaniu ogłoszenia od firmy, dobrać do niego najlepszego pracownika, jakiego aktualnie mają w swojej bazie ludzi, którzy poszukują pracy. To niezwykłe wsparcie dla prezesów przedsiębiorstw, ponieważ bardzo szybko dostają wybrane oferty, które w 200% pasują do ich wymagań. Właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na poszukiwanie pracowników właśnie tutaj.