Agencja pracy i doradztwa personalnego - praca stała

Średnia ocena (5)

Agencja pracy i doradztwa personalnego - Praca Stała


31-539 Kraków
woj. Małopolskie

www: http://www.pracastala.pl/

Wyślij wiadomość
ODWIEDŹ STRONĘ
Codziennie dziesiątki ludzi szuka pracy - niektórzy chcą ją zmienić, niektórzy szukają jej po raz pierwszy, a niektórzy z jakiegoś innego powodu. Korzystają z najróżniejszych wyszukiwarek pracy, łapią się niemalże każdych ogłoszeń, a niekiedy korzystają z pomocy agencji rekrutacyjnych. Niestety nie zawsze jest tak lekko, łatwo i przyjemnie i nie zawsze możemy poradzić sobie na własną rękę. Wtedy na pomoc przychodzą agencje HR, które oferują pomoc w zakresie znalezienia odpowiedniej pracy lub wykwalifikowanego pracownika. Istotną kwestią jest także to, aby w takiej firmie móc skorzystać z pomocy pomocnych osób z zakresu doradztwa personalnego. Nie zawsze wszyscy mają jasną ścieżkę kariery, po której chcą stąpać, niektórzy nawet nie są przekonani co do tego, że do jakiejś pracy się nadają, a mają do niej niezwykłe predyspozycje. Dzięki takim firmom jak Praca Stała wiele osób odnajdzie swoje powołanie, a pracownicy firmy z pewnością zrobią to, co w ich mocy, aby pomóc swoim klientom. 

Praca Stała jako agencja pracy i doradztwa personalnego. 

Wiele osób zastanawia się codziennie do jakiej pracy zostali stworzeni, jaką mogliby wykonywać z pasją i stuprocentowym zaangażowaniem. To wbrew pozorom nie jest proste zagadnienie. Nie zawsze od początku dobrze czujemy się na jakimś stanowisku, a praca nie powinna być przykrym obowiązkiem, ponieważ spędzamy w niej bardzo dużo czasu. Dobrze więc skorzystać wtedy z pomocy doradców personalnych. To oni niejednokrotnie pomagają na wyklarowanie oczekiwań, predyspozycji i umiejętności, a następnie pomagają znaleźć coś odpowiedniego względem tych przymiotów. Ale to nie koniec zadań i umiejętności doradców personalnych. Pomagają również firmom w odpowiednim zarządzaniu zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie, aby zoptymalizować jego działania. 

Praca Stała zajmuje się nie tylko doradztwem personalnym, ale jest także agencją pracy. Powszechnie znane są agencje pracy tymczasowej, ale tę firmę określić można mianem agencji pracy stałej. Pomaga ona znaleźć jak najlepszego pracownika względem konkretnej oferty pracy. Dzięki temu już wiele osób znalazło swoje “miejsce na Ziemi”. A w jakich dziedzinach?

Praca w IT - każdy, kto jest zainteresowany tą branżą, z pewnością odnajdzie coś dla siebie. Czym jest IT? To połączenie zastosowań technologii i informatyki, ale obejmuje także sprzęt komputerowy i oprogramowanie. To działanie na informacjach – ich zbieraniu, przetwarzaniu, przekazywaniu itp. Dzięki portalowi Praca Stała bez problemu można znaleźć różnego rodzaju stanowiska w danej dziedzinie, które spełnią nasze oczekiwania. Chcesz być programistą Java, a może interesuje Cię programowanie PHP? Jesteś w dobrym miejscu. 

Praca w przemyśle - wydobywanie zasobów natury i wykorzystywanie ich na dużą skalę, za pomocą maszyn, to to, co chcesz robić? Tutaj na pewno jesteś w stanie znaleźć coś dla siebie. Tutaj również jest w czym wybierać. Praca w fabryce, kopalni, a może hucie? Na pewno znajdzie się coś odpowiadającego wymaganiom. 

Praca na produkcji – jest to jedna z najbardziej rozbudowanych kategorii na stronie, gdzie można znaleźć wiele ciekawych ofert. Tokarz, spawacz, stolarz, wyspecjalizowany pracownik linii montażowej... Tutaj z pewnością można znaleźć swoją wymarzoną i w dodatku dobrze płatną pracę. Rozstrzał stanowisk jest tutaj naprawdę duży, dzięki czemu istnieje większe prawdopodobieństwo znalezienia tego, czego szukamy, a wykwalifikowana kadra na pewno chętnie w tym pomoże. 

Szeroki wachlarz dziedzin powoduje, że portal ten cieszy się coraz większą popularnością i warto jest z niego korzystać. Profesjonalna kadra chętnie pomoże w znalezieniu odpowiedniej pracy lub pracownika. Jest to niezwykle ważne, aby każdy miał miejsce pracy dopasowane do swoich preferencji, umiejętności i oczekiwań, a także aby każdy pracodawca miał takiego pracownika, jakiego sobie wymarzył. Dobry pracodawca to zadowolony pracownik i na odwrót. I Praca Stała doskonale zdaje sobie z tego sprawę. 

Wyszukiwarka ofert pracy 

Oprócz tego, że Praca Stała to agencja pracy i doradztwo personalne w jednym, to także serwis, na którym można znaleźć pracę lub pracodawcę. To jedna z niewielu takich wyszukiwarek ofert pracy na rynku. Po pierwsze – obydwie strony z rynku pracy mają szanse na odnalezienie tutaj tego, czego akurat szukają. 

Po drugie – znajduje się tu wiele ofert dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, czego niestety próżno szukać w innych miejscach. To bardzo dobre posunięcie, które jednocześnie jest pouczające dla pozostałych wyszukiwarek. 

Po trzecie – pracy można szukać nie tylko w Polsce, ale także w Norwegii, Belgii czy na Ukrainie. To również rzadko można znaleźć na innych portalach z ogłoszeniami o pracę, co daje Pracy Stałej dużą przewagę nad konkurencją. 

Warto również zaznaczyć, że bardzo łatwo jest opublikować takie ogłoszenie na tym portalu, a co najważniejsze - takie ogłoszenie jest darmowe. To ciekawe rozwiązanie, którego nie oferuje niestety żaden inny portal, który zajmuje się wyszukiwaniem ofert pracy.